PL EN DE RU UK FR
SKLEPY

NASZE SKLEPY

Firma Majk Textile sp.zo.o. prowadzi sieć sklepów z odzieża używaną od 10 lat. Sklepy nasze zlokalizowane są w wojewódstwach: lubuskim, łódzkim, dolnośląskim i wielkopolskim.
 
Nasze sklepy powstały z myślą o miłośnikach wyjątkowej i niepowtarzalnej mody. Naszym Klientom dostarczamy produkty w pełni zaspokajające ich potrzeby z zakresu mody i stylowego wizerunku z zachowaniem niskich cen.
 
W każdym należącym do nas sklepie znajdą Państwo tysiące oryginalnych ubrań znanych, renomowanych i światowych marek, pochodzących z krajów takich jak: Wielka Brytania, Holandia, Niemcy, Norwegia, Szwecja, Dania. Nasz asortyment charakteryzuje się tym, że jest pozyskiwany metodą Door to Door (zbiórki domowe) jest to najbardziej jakościowy i pożądany towar na rynku.
 
We wszystkich naszych sklepach co tydzień dokonujemy całkowitej wymiany towaru na nowy, który jednocześnie jest dopasowany do aktualnej pory roku. Każdego kolejnego dnia po dostawie obniżamy sukcesywnie ceny, czyniąc je jeszcze bardziej atrakcyjnymi.
 

ZOBACZ SZCZEGÓŁY